Domácí péče sestřiček z Chebu

Nebraňte se pomoci a udělejte první krok ke svému uzdravení. Nechte se hýčkat laskavou péčí našich sestřiček. Pracujeme v Chebu a okolí. Naši pacienti jsou jako naše rodina. Osobní přístup je proto samozřejmostí. Respektujeme vás i vaše domácí prostředí. Diskrétnost je pro nás naprosto samozřejmá.

Jak domácí zdravotní péče funguje?

Úzce spolupracujeme s ošetřujícím lékařem. Spolu s ním připravíme ošetřující plán. Společně si pak domluvíme termíny návštěv v čase, který vám nejlépe vyhovuje. A pak už se budeme pravidelně vídat.

Mimo jiné se postaráme třeba o: aplikaci léků, injekcí, infuzí, převazy, bandáže, podání enterální výživy, ošetření defektů i proleženin, léčebné laváže, katetrizaci, kontrolu krevního tlaku i glykemie nebo odběry biologického materiálu.

Ošetřujícího lékaře pravidelně informujeme o průběhu léčby a na základě jeho doporučení tak celý proces uzdravování regulujeme přesně tak, jak vaše tělo vyžaduje. 

POMÁHÁME


24/7 péče

Jsme tu pro vás

 

ZDARMA


placeno pojišťovnou

Péče je hrazená zdravotní pojišťovnou na základě doporučení vašeho lékaře.
 

PROFESIONÁLNÍ SESTRY


sestřička

všechny naše sestry pravidelně vzděláváme ve spolupráci s Institutem zdravotních a sociálních věd.

Zavolejte nám a objednejte se


PŘEDNOSTI DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE

  • Pobyt v důvěrně známém domácím prostředí přispívá k psychické pohodě pacienta a má pozitivní vliv na uzdravování a rekonvalescenci.
  • Nemusíte mít strach, zda (sebe)péči zvládnete – sestřičky vám pomohou s mnoha ošetřovatelskými úkony a vy tak získáte pocit sebedůvěry a bezpečí, a to ať už jste pacient nebo se staráte o blízkého.
  • Na rozdíl od zdravotnických zařízení je v domácím prostředí minimální riziko tzv. nemocničních infekcí.