Domácí zdravotní péče Sestřička.cz Cheb

Seznamte se s námi. Jsme zdravotní sestry, pečovatelky a ostatní odborníci zaměření na péči o pacienty v domácím prostředí. Léta praxe v oboru nás utvrdila v jediném. Že děláme práci, která nás baví. Touha pomáhat druhým je naplněna s každým novým pacientem. Záleží nám na lidech z Chebu a okolí. To oni nás celý život utvářeli. A my jim teď svou prací můžeme jejich dobrotu oplácet.

Naši pacienti jsou jako naše rodina. Proto nás nikdy neobtěžuje jim podat pomocnou ruku a pohladit jejich duši úsměvem. Buďte i vy součástí naší rozvětvené rodiny. Přijmeme vás mezi sebe a postaráme se, abyste se cítili pohodlně a bezpečně. S námi i v hřejivé náruči vlastního domova.

Odhoďte zábrany a řekněte si o pomoc. My vás nikdy neopustíme. Budeme stát po vašem boku ve dnech dobrých i zlých. Budeme na vás dohlížet a starat se o vaše zdraví. Krůček po krůčku se společnými silami začneme přibližovat uzdravení.

Kromě zdravotních služeb pro vás na požádání umíme zařídit i pečovatelskou péči nebo výpůjčku zdravotních pomůcek.


SNAŽÍME SE VÁM BÝT BLÍZKO

Sestřičky z Chebu jsou součástí celorepublikového týmu Setřička.cz. Kde všude naše kolegyně působí a kde je můžete poprosit o pomoc? Podívejte se na mapu a vyberte si pobočku, která je vašemu bydlišti nejblíž.

mapa

 

Smluvní pojišťovny

  • 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
  • 201 Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky 
  • ‍205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • ‍207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví 
  • ‍211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra