Domácí zdravotní péče Cheb

Léčíte se s chronickým onemocněním? Zotavujete se po operaci nebo úrazu a nevyhovuje vám nemocniční prostředí? Pečujete o osobu blízkou a jsou okamžiky, kdy tuto zodpovědnost nezvládáte?

Nebuďte v tom sami. V podobné situaci, v jaké jste teď vy se nachází hodně lidí. Chtěli pomoc a řekli si o ni. Sestřičkám z Chebu. Zvolili možnost domácí zdravotní péče (home care). Ulevte si i vy a svěřte se do naší citlivé a diskrétní péče. Pomůžeme vám. K pocitu pohody a rychlejšímu uzdravování.

Proč zvolit domácí zdravotní péči?

Znáte to. Všude dobře, doma nejlíp. Pro uzdravování těla i duše to platí na sto procent. Ve známém prostředí, obklopeni milovanými lidmi najdete potřebný klid na léčbu.

Vaše zdraví je pro nás priorita. Ať už jste muž nebo žena, mladý člověk nebo senior, dáme vám péči, kterou byste od sester dostávali ve zdravotnickém zařízení. Naplánujeme si pravidelné návštěvy u vás doma a v daný čas se dostavíme. Naše pozornost je soustředěná přímo na vaše potřeby. Nerozptylují nás jiné povinnosti.

Pojďte spolu s našimi chebskými sestřičkami dělat postupné krůčky k uzdravení. Ničeho se nebojte. Víme, že boj s nemocí je obtížný. Nás se stydět nemusíte.

Domácí zdravotní péče má další velkou výhodu. Nezatíží vás ani finančně. Na základě doporučení praktického lékaře je domácí péče plně hrazena zdravotní pojišťovnou.

Už na nic nečekejte a rovnou si nás objednejte